U každé akce je uvedeno, pro koho je určena, pomocí vlajky daného oddílu.
3. oddíl benjamínků Lednáček | |
7. oddíl oldskautů | |
9. oddíl vodních skautů a skautek Mlok | |
11. oddíl vodních vlčat a žabiček | |
13. oddíl roverů a rangers |
Září
7. 9. | První schůzka | ||
11. 9. | První schůzka | ||
13. 9. | První schůzka | ||
16. 9. | Přechodová výprava | ||
30. 9. – 1. 10. | Roverská akce |
Říjen
14. 10. | Odpolední výprava | ||
21. 10. | Dračí výprava | ||
21. 10. | Jednodenní výprava na Otickou sopku | (žabičky) | |
21. 10. | (vlčata) | ||
21. – 22. 10. | Roverská akce | ||
28. – 29. 10. | Celopřístavní brigáda na loděnici | všichni |
Listopad
3. 11. | Vyzvědači | ||
11. 11. | Roverská akce | ||
11. 11. | Jednodenní výprava | ||
11. 11. | Jednodenní výprava | (žabičky) | |
25. 11. | Jednodenní výprava | (vlčata) |
Prosinec
8. – 10. 12. | Vánoční výprava | ||
9. 12. | Jednodenní výprava | ||
9. 12. | Vánoční turnaj | ||
16. – 17. 12. | Roverská akce | ||
21. 12. | Vánoční oddílová schůzka |
Leden
10. 1. | Tříkrálová sbírka | ||
13. 1. | Jednodenní výprava | ||
13. 1. | Jednodenní výprava | (žabičky) | |
13. – 14. 1. | Oddílová výprava na téma Svatba mafiánovy dcery | ||
20. – 21. 1. | Roverská akce | ||
27. 1. | Jednodenní výprava | (vlčata) |
Únor
17. 2. | Jednodenní výprava | ||
17. 2. | Roverská akce pro vedoucí |
Březen
15. – 16. 3. | Oddílová výprava | ||
16. – 17. 3. | Roverská akce | ||
23. 3. | Jednodenní výprava |
Duben
6. 4. | Butonování na loděnici | ||
20. 4. | Ivančena | ||
21. 4. | Výprava k mohyle slezských skautů |
Květen
11. 5. | ZVaS | ||
18. – 19. 5. | Roverská akce | ||
25. 5. | Jednodenní vodácká výprava |
Červen
8. – 9. 6. | Roverská akce | ||
15. – 16. 6. | Vícedenní výprava | ||
29. – 30. 6. | Stavěčka tábora | všichni |
Červenec
8. – 12. 7. | Příměstský tábor | ||
20. – 29. 7. | Tábor 9. oddílu |
Srpen
4. – 10. 8. | Tábor 13. oddílu | ||
10. – 20. 8. | Tábor 6. oddílu | ||
20. -30. 8. | Tábor 11. oddílu | ||
30. – 31. 8. | Bouračka tábora | všichni |